Ciekawe informacje

auto detailing

Folie PPF Clif Designs w SpaCar

Słyszałeś już o nowej generacji folii PPF, firmy Clif Designs? Jeśli nie to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Studio auto detailingowe SpaCar poszerzyło swoją ofertę o kolejne, świetne folie do ochrony lakieru. Dzięki hydrofobowości, folia jest wolna od wszelkich zabrudzeń oraz plam. Dodatkowo folie ochronne Clif Designs zostały wykonane z wysokiej jakości materiału TPU, a do tego posiadają powłokę SPC, więc wystarczy naturalne światło słoneczne lub ciepło silnika, a folia sama się regeneruje.

Folie ochronne – jakie mają korzyści

Poza wspomnianymi wcześniej właściwościami, które pozwalają folii się samej regenerować, warto nadmienić, że folie PPF zapewniają wysoki połysk i przejrzystość. Ile razy wychodziłeś do pracy, a na aucie zaskoczyły Cię ptasie odchody? No właśnie, tutaj już zapaliła się lampka, że jest to zjawisko dosyć powszechne, na które tak naprawdę nie mamy wpływu. Dlatego też dzięki tym foliom bez problemu zmyjesz tego typu rzeczy, nie niszcząc ani folii, ani lakieru. Możesz śmiało stosować silne środki chemiczne, bo one nie naruszą struktury folii PPF.

Jaką folie PPF wybrać do samochodu?

Clif Designs oferuje nam szereg różnego rodzaju folii. Jedne nadają efekt perły, drugie mat, a jeszcze inne strukturę węgla. Przykładowo – folia Pearl pozwala uzyskać efekt perły, gwarantując jednocześnie maksymalną ochronę i efekt WOW. Natomiast Chameleon, to rodzaj folii, dzięki której Twój samochód nabierze nowego wyglądu. Zyskasz tym samym oryginalność i niepowtarzalność. Jeżeli jesteś zwolennikiem ciekawych i ponadczasowych rozwiązań, to warto się na to zdecydować. W zależności od kąta padania światła, kolor lakieru będzie mienił się różnymi barwami. Folia tego typu charakteryzuje się nie tylko unikatowością, ale i maksymalną ochroną oraz hydrofobowością. A jeżeli wolisz klasyczne rozwiązania, ale chcesz zmienić wygląd lakieru, to wybierz folie Carbon. To ona nada efekt w postaci struktury węgla. Możesz sam zdecydować, czy wolisz przezroczystą wersją lub czarną. Twój pojazd dzięki folii Carbon zyska styl oraz elegancję. A ponadto będzie cieszył się właściwościami samoregeneracyjnymi, jak i odpornością na chemikalia.

Folia PPF, to coś więcej niż tylko ochrona lakieru. Decydując się na rozwiązanie, jakie oferują nam produkty firmy Clif Designs, jesteśmy w stanie zmienić nawet wygląd naszego samochodu. Jeśli jesteś z okolic Śląska, to wpadnij do Tarnowskich Gór i umów się na usługę aplikacji folii ochronnych.