Ciekawe informacje

pojemniki próżniowe

Szukasz innowacyjnego rozwiązania do swojego domu? Sięgnij po pojemniki próżniowe lub folię do zgrzewarki próżniowej!

Chcesz zaoszczędzić, a przy okazji zatroszczyć się o środowisko? Dowiedz się, jak wiele może zmienić w twoim domu jeden z „zestawów”: pojemniki próżniowe i pompka do pojemników próżniowych lub folia do zgrzewarki próżniowej i zgrzewarka próżniowa.

Pojemniki próżniowe to niezwykle kompleksowe rozwiązanie, które powstało jako odpowiedź na powszechny problem marnowania jedzenia. Warto podkreślić, że pojemniki nie tylko zachowują smak, wydłużają świeżość, ale także znacząco ograniczają roznoszenie się zapachów w lodówce. Wyróżnia je szczelne zamknięcie (m.in. bezpieczne i skuteczne silikonowe uszczelki), które w połączeniu z pompką do pojemników próżniowych, chroni produkty przed kontaktem z wilgocią i powietrzem. Warto wiedzieć, że możesz w nich przechowywać produkty, półprodukty oraz niespożyte dania gotowe. Proces tworzenia próżni jest naprawdę szybki i łatwy, wystarczą trzy kroki: wypełnij pojemnik lub pojemniki produktami, nałóż pokrywę i odpompuj powietrze, a na koniec odchyl w bok ruchomą część zaworu znajdującego się w środkowej części pokrywy pojemnika. Odkryj możliwości pojemników próżniowych i przekonaj się, jak szybko wkomponują się w wystrój twojej kuchni!

„Zestaw” pojemniki próżniowe i pompka do pojemników próżniowych – co możesz zyskać?
– zapobiegniesz marnowaniu jedzenia
– nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale i czas
– przedłużysz świeżość produktów
– zapewnisz sobie porządek w lodówce
– ochronisz żywność przed wilgocią i rozwojem bakterii tlenowych
– sięgniesz po rozwiązanie w pełni bezpieczne dla zdrowia

Chcesz poznać inne rozwiązanie? Odkryj możliwości folii do zgrzewarki próżniowej oraz zgrzewarki próżniowej!

Przekonały cię powyższe argumenty i chcesz sięgnąć po pojemniki próżniowe, ale obawiasz się, że masz za małą kuchnię lub lodówkę? Postaw na folię do zgrzewarki próżniowej i zgrzewarkę próżniową, które zapewnią ci ten sam efekt, a zajmują jeszcze mniej miejsca. Jak wygląda proces? Odetnij potrzebną wielkość folii (możesz użyć zintegrowanego nożyka), wypełnij folię produktami, w ostatnim etapie wykorzystaj zgrzewarkę próżniową, która odpompuje powietrze oraz zabezpieczy folię (jej obsługa jest prosta i niezwykle intuicyjna). Produkty zapakowane w ten sposób możesz mrozić (do -20°C), gotować oraz wykorzystywać do metody sous-vide (do +100°C).

Poznaj produkty, które możesz przechowywać próżniowo:
– ryby
– mięso
– owoce i warzywa
– pieczywo
– makarony
– produkty mleczne
– słodkie wypieki
– kawę i herbatę
– wędliny i sery

Kiedy może ci się przydać przechowywanie próżniowe?
– w trakcie organizacji imprez
– w trakcie świąt
– każdego dnia

Chcesz skończyć z marnowaniem jedzenia? Wjedź na seeyoo.pl i wybierz rozwiązanie dla siebie: pojemniki próżniowe i pompkę do pojemników próżniowych lub folię do zgrzewarki próżniowej i zgrzewarkę próżniową. Kup i każdego dnia korzystaj z zupełnie nowych możliwości!