Ciekawe informacje

kod promocyjny Fortuna

Fortuna rozdaje darmowe kody promocyjne – gdzie znaleźć?

W Polsce rynek usług bukmacherskich w ostatnich latach został uporządkowany. Możemy mówić o coraz lepiej funkcjonującym rynku, na którym działają wyłącznie podmioty posiadające uprawnienia ze strony Ministerstwa Finansów do prowadzenie zakładów wzajemnych. Wśród tych firm znajduje się między innymi Fortuna – marka od lat działająca w Polsce i prowadząca zakłady zarówno w tradycyjnej stacjonarnej formule jak i przez internet. Warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez tego bukmachera.

Atrakcyjne propozycje dla nowych klientów

Fortuna to jeden z tych bukmacherów, którzy mają atrakcyjną ofertę przygotowaną dla klientów, którzy chcą rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi. Wykorzystując kod promocyjny Fortuna można liczyć na atrakcyjną ofertę dla nowych graczy. W sumie na ofertę składają się aż trzy bonusy na powitanie nowego gracza. Razem w ten sposób można liczyć na ofertę powitalną o wartości 2230 złotych.

Darmowy zakład o wartości 20 złotych

Pierwsza oferta o najniższej wartości to darmowy zakład o wartości 20 złotych. Po użyciu kodu promocyjnego gracz otrzymuje na swoje konto 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które mają wartość 20 złotych i można je przeznaczyć na grę.

Zakład bez ryzyka o wartości 210 złotych

Kolejnym proponowanym bonusem jest zakład bez ryzyka o wartości 210 złotych. To inaczej cashback a więc zwrot pieniędzy na konto gracza w momencie gdy pierwszy zakład okaże się przegrany. Co ciekawe ta oferta nie jest obarczona dodatkowymi wymogami jeśli chodzi o obrót więc jeśli zakład okaże się wygrany to środki pojawią się na koncie gracze. Jeśli będzie przegrany będzie można pieniądze wypłacić na swoje konto bankowe bez konieczności obrotu.

Bonus od pierwszej wpłaty

Ostatnia oferta bonusowa to bonus od pierwszej wpłaty. Jest to największa kwotowo cześć bonusu. Wykorzystując kod promocyjny będzie można uzyskać bonus do kwoty 2000 zł. Jest to podwojenie pierwszej wpłaty. Jeśli więc ktoś wpłaci 2000 złotych to drugie tyle dostanie również od fortunu w postaci bonusu. Trzeba jednak wcześniej dokonać odpowiednie obrotu. Obrót musi być czterokrotny, a kupon musi mieć minimum 3 zdarzenia oraz kurs nie mniejszy niż 1,6.

Atrakcyjna oferta bonusowa – warto skorzystać

Chcąc skorzystać z bonusu należy w trakcie rejestracji w okienku przeznaczonym na kod promocyjny wpisać kod i w ten sposób uzyskać możliwość korzystania z bogatej oferty powitalnej dla nowych klientów. Dzięki niej nowi gracze mogą uzyskać dodatkowe większe środki, które przeznaczyć można na grę.