Ciekawe informacje

kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Bukmacherzy oferują różne bonusy powitalne dla nowych graczy, aby zachęcić ich do skorzystania z ich oferty zakładów. Najczęściej jest to bonus od depozytu bądź zakład bez ryzyka. Jednym z bukmacherów, który udostępnia w ramach oferty powitalnej zakład bez ryzyka jest Betclic, który jeśli chodzi o wysokość owego bonusu, zdecydowanie się wyróżnia. Jednak, aby wykorzystać w maksymalnym stopniu powitalny bonus od bukmachera, warto skorzystać z kodu promocyjnego. W tym artykule sprawdzimy, jak prezentuje się bonus powitalny Betclic, ujawnimy kod promocyjny i wyjaśnimy, jak wpłacić i wypłacić pieniądze u owego bukmachera.

Betclic – kod promocyjny bukmachera

Zakład bez ryzyka jest bonusem powitalnym, jaki przygotował Betclic dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydowali się zarejestrować na ich stronie. Wysokość bonusu wynosi maksymalnie 550 zł, ale aby móc go otrzymać należy podczas rejestracji w odpowiednim polu wpisać kod promocyjny Betclic (kod to: MEGABONUS550). Po jego poprawnym wpisaniu, złożeniu depozytu oraz postawieniu swojego pierwszego zakładu u bukmachera, bonus zostanie aktywowany. Gracz, którego kupon okaże się przegrany, uzyska zwrot pieniędzy na swoje konto bonusowe np.: jeśli postawił 550 zł, to na jego konto powróci 484 zł, gdyż stawka zostanie pomniejszona o obowiązkowy w Polsce 12% podatek od obrotu. Dlatego, aby móc w pełni wykorzystać bonus, należy zagrać za kwotę 625 zł.

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze w Betclic?

Wiedza, jak wpłacać oraz wypłacać pieniądze jest bardzo ważna, jeśli chodzi o bukmacherów i stawianie zakładów. Jej potencjalny brak sprawia, że dana osoba nie będzie mogła w ogóle korzystać z usług bukmachera, w tym również z kodu promocyjnego Betclic i będącego w jego ramach bonusu lub ewentualnie wypłacić swoich pieniędzy z konta. U większości bukmacherów oba te procesy są bardzo proste do wykonania i nie inaczej jest w przypadku Betclica.

W przypadku wpłaty nie ma nawet konieczności posiadania w pełni zweryfikowanego konta (do przeprowadzenia operacji wystarczy tymczasowe konto). Poza tym opcja jest w pełni darmowa, a do jej przeprowadzenia można wykorzystać następujące możliwości: Przelewy24, zwykły przelew bądź karta kredytowa Visa lub MasterCard.

Natomiast w przypadku wypłaty konieczne jest posiadanie przez gracza w pełni zweryfikowanego konta (dla przypomnienia należy dodać, że sama rejestracja jest bardzo szybka i w jej trakcie można wykorzystać Betclic kod promocyjny, który odblokuje specjalny bonus). Środki można szybko wypłacić, korzystając z następujących opcji: Przelewy24 oraz zwykłego przelewu bankowego.