Ciekawe informacje

studio tatuażu

Profesjonalne studio tatuażu

Jeśli ostatnio wyszukiwaną przez Ciebie frazą było: studio tatuażu Jaworzno, to dobrze trafiłeś. Speak in color to miejsce, które słynie z fantastycznej obsługi klienta oraz z dbałości o szczegóły podczas tatuowania. Zespół składa się z młodych i kreatywnych osób, które nie tylko wykonują tatuaże, ale doradzają jak je pielęgnować. Oznacza to między innymi, że możesz się z nimi konsultować przez cały okres gojenia! Ponadto prace wykonywane w tym salonie trafią w gusta wielu osób, gdyż każdy tatuator posiada własny, niepowtarzalny styl. Artystę który wykona Twój tatuaż możesz wybrać samodzielnie po obejrzeniu jego prac. Na początku będziesz miał możliwość rozmowy z tatuażystą, aby powstały projekt odpowiadał w pełni Twoim oczekiwaniom. Możesz wybrać również coś dla siebie z gotowych projektów dostępnych na ich stronie. Tam znajdziesz również porady, jak przygotować się na swoją sesję tatuażu. Pamiętaj, że cenę tatuażu poznasz po konsultacji, gdyż każda praca wyceniana jest indywidualnie.

Czy to bezpieczne?

Studio wielką wagę przykuwa do utrzymywania higieny miejsca pracy. Do tatuowania używa się nowych, jednorazowych, sterylnych igieł. Speak in Color posiada pozytywną ocenę sanepidu. Dbałość o higienę zapobiega zakażeniom oraz dostaniu się wirusów i bakterii do krwi. Używają oni licencjonowanych produktów do dezynfekcji, a kozetki i podłokietniki zabezpieczone są foliami ochronnymi. Profesjonaliści dbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas całego procesu tatuowania. Dostaniesz tu również kremy i opatrunki przyspieszające i ułatwiające proces gojenia. Jeśli nadal się obawiasz możesz poprosić tatuażystę o przygotowanie stanowiska pracy przy Tobie!

Nieszablonowe usługi

Studio Speak in Color oprócz wykonywania tatuaży zajmuje się również ich laserowym usuwaniem. Jest to w pełni bezpieczny proces, przy którym stosuje się laser pikosekundowy Picotech PRO, który jest laserem medycznym. Efekty takiego zabiegu mogą być widoczne już po pierwszej sesji, jednak niektóre tatuaże wymagają ich więcej. Takie trudności powstają przy dużych lub zabliźnionych tatuażach. Konsultacje w celu usunięcia wzoru odbywają się tu bezpłatnie. Tatuażyści zajmują się tu też coverowaniem, czyli zasłanianiem starego wzoru nowym. Stary wzór można wcześniej rozjaśnić zabiegiem laserowym, aby łatwiej można go było zakryć. Cena tych zabiegów zależy w dużej mierze od wielkości wzoru. Przeciwskazaniami do usuwania tatuaży są nowotwory skóry, epilepsja oraz choroby nerek i wątroby.