Ciekawe informacje

paczki

Paczka do Niemiec – wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłce

O ile przesyłki krajowe nie stanowią dla większości osób większej tajemnicy, o tyle przesyłki zagraniczne generują już pewne pytania. Dużo z nas posiada najbliższe rodziny czy przyjaciół w Niemczech. Wiele osób pragnie przesłać swoim najbliższym wiele przydatnych rzeczy. Paczka do Niemiec jest jedną z najczęstszych przesyłek. Co powinniśmy o nich wiedzieć? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Zaczynamy! 

Nadaj swoją paczkę 

Globkurier.pl to strona internetowa, dzięki któremu łatwo, szybko, a przede wszystkim tanio nadasz paczkę do Niemiec. Na platformie możemy znaleźć różnorodnych przewoźników, którzy bezpiecznie dostarczą naszą paczkę w powołane ręce odbiorcy.

W celu nadania paczki do Niemiec należy wypełnić formularz dostępny na stronie. Należy podać wszelkie najpotrzebniejsze dane: miejsce nadania, adres odbioru, wymiary paczki, wagę, opisać zawartość paczki. Po podaniu najważniejszych informacji system generuje listę najkorzystniejszej ofert.

Ile kosztuje paczka do Niemiec?

Korzystając z usług brokera kurierskiego, cena paczki do Niemiec będzie bardzo korzystna. Cena naszej paczki do Niemiec zależy od jej wymiarów, jak również wagi. Korzystając z usług GlobKurier.pl możemy wysłać swoją przesyłkę do 1kg już za 23 zł netto.

Cenę wysłania paczki do Niemiec warunkuje także wybór przewoźnika, jak również rodzaj transportu (drogowy bądź lotniczy).

Przewoźnicy 

Paczka do Niemiec może zostać nadana przez:

  • DPD,
  • GLS,
  • FedEx,
  • TNT,
  • Raben.

Tak szeroki wachlarz wyboru sprawia, że nasza paczka do Niemiec zostanie dostarczona bez najmniejszych problemów – przesyłka powędruje do swojego odbiorcy transportem drogowym bądź drogą lotniczą. Wszystko po to, by nasza paczka w jak najszybszym czasie trafiła do odbiorcy.

Szybkość i sprawność wykonywanej usługi 

Niemcy do nasz bliski sąsiad. Najwięcej paczek do Niemiec wysyłanych jest do stolicy, czyli Berlina, który dzieli od naszej Warszawy zaledwie 600km. Często paczka do Niemiec wysyłana jest także w okolice Monachium oraz Hamburga. Co więcej, nierzadko zdarza się również, że wiele osób wyjeżdża za pracą do niemieckich miejscowości znajdujących się zaledwie kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów od polskiej granicy. Nasi przewoźnicy to profesjonaliści, którzy doskonale potrafią dostarczyć bezpiecznie przesyłkę w najkrótszym możliwym czasie, a dystans działa na ich korzyść.