Ciekawe informacje

skup aut Lublin

Skup aut to najlepszy sposób na sprzedaż swojego samochodu

Gdy trzeba sprzedać swój samochód, wielu właścicieli pojazdów zastanawia się, w jaki sposób to zrobić? Może próbować podjąć ten trud samemu i dać ogłoszenie w Internecie, a może oddać auto do komisu. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak nawiązanie współpracy z firmą prowadzącą skup aut Lublin.

Skorzystanie z jej oferty ma wiele zalet. Po pierwsze ma się przysłowiowy święty spokój. Jej pracownicy zajmą się wszystkim od ręki. Wystarczy tylko skontaktować się ze skupem aut poprzez wypełnienie krótkiego formularza on-line, gdzie należy opisać w kilku zdaniach swój samochód i na przykład dodatkowo przesłać jego kilka zdjęć. Można również zadzwonić na numer 570 305 376 i porozmawiać bezpośrednio z naszym konsultantem. Oferujemy swoje usługi na terenie całego miasta i województwa. Odległość od klienta nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

Kompleksowa obsługa

Nasi pracownicy zajmą się kupnem auta kompleksowo. Wycenią wstępnie samochód, a później przyjadą go obejrzeć. Jeżeli tylko jest to możliwe, to pojawią się jeszcze w dniu zgłoszenia i transakcja może zostać zakończona po kilku godzinach od nawiązania kontaktu. Gdy jednak właściciel auta wyznaczy inny termin, to jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do niego.

Nie trzeba martwić się o formalno-prawne aspekty sprzedaży. Nasi pracownicy zawsze mają ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty, z umową kupna-sprzedaży na czele, która jest potem konieczna do wyrejestrowania pojazdu i wypowiedzenia ubezpieczenia.
Wszystkie dokumenty sprzedający dostaje natychmiast do ręki. A należność za pojazd wypłacana jest w gotówce.

Po wypadku i bez ważnego badania

Nasza firma działa już na rynku motoryzacyjnym od 15 lat i dokonała już prawie 9000 udanych dla obu stron transakcji. Skupujemy wszystkie marki i modele auta osobowych i dostawczych wyprodukowanych od 2004 roku. Również tak zwanych „anglików”. Nie jest ważny przebieg i stan techniczny pojazdu. Można u nas sprzedać samochód, do którego wystarczy od razu wsiąść, uruchomić silnik i pojechać nawet w długą trasę. Ale również zajmujemy się  skupem aut z wadami, usterkami i pojazdów po wypadkach.  W naszym skupie można również sprzedać pojazd bez obowiązkowego ubezpieczenia OC lub aktualnych badań technicznych. Aby sprzedać auto nie trzeba go do tego specjalnie przygotowywać.

Skup aut oszczędza czas i nerwy

Widać więc od razu, że gdy wybiera się współpracę ze skupem aut, to oszczędza się czas i nerwy, Choćby dlatego, że nie trzeba prowadzić często bardzo denerwujących rozmów z potencjalnymi nabywcami naszego auta. I chodzi tu nie tylko o te telefoniczne, ale przede wszystkim te bezpośrednie, już w czasie oględzin auta. Wtedy często kupcy traktują używany samochód jak nowy i życzyliby sobie, aby na przykład 10-letni pojazd wyglądał i działał tak, jakby wczoraj wyjechał prosto z fabryki. Poza tym, aby dotrzeć do potencjalnego nowego właściciela pojazdu poprzez ogłoszenia, to trzeba najpierw za nie zapłacić, co zwykle sporo kosztuje. A i tak nie ma się żadnej gwarancji, że uda się samochód szybko sprzedać i za cenę, której się oczekuje.

Natomiast skup aut Lublin nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wyceny, wizyty swoich pracowników, przygotowanie i wypełnienie dokumentów czy odbiór auta. Wszystko to jest za darmo. Poza tym pracujący tu fachowcy doskonale zdają sobie sprawę, że nie mają do czynienia z nowymi pojazdami i potrafią spojrzeć na nie jak na używane. Sprawdzają stan istotnych podzespołów i na pewno nie będą przyczepiać się do drobiazgów lub szukać przysłowiowej dziury w całym.