Ciekawe informacje

materac Tempur

Wygodny i zdrowy sen

Co decyduje o tym, jaki materac będzie dla Ciebie wygodny? Takie pytanie wróci do Ciebie za każdym razem gdy będziesz rozważać ulepszenie swojej sypialni.  Na wybór złoży się wiele czynników: twoje prywatne preferencje, stan zdrowia, wady postawy, jakość materiałów użytych do produkcji samego materaca czy pokrowca. Szukając najwyższej jakości, luksusowych produktów można się natknąć na różnych producentów oferujących szeroką gamę rozwiązań technologicznych , dzięki którym Twój sen stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Niewątpliwym liderem jakości i nowoczesnych technologii jest marka Tempur https://salonsnu.pl/13-materace-tempur. Za sukcesem marki Tempur stoi nie tylko latami rozwijana w NASA technologia, ale też wyjątkowa jakość używanych surowców. Każdy materac marki Tempur obejmuje dziesięcioletnia gwarancja jakości – użyte piany   reagują na ciężar ciała, pozycję i temperaturę. W jaki  sposób się to dzieje?

Materiał Tempur, najbardziej jego klasyczna wersja jest pełna por, dzięki którym ciężar ciała rozchodzi się po całej powierzchni, umożliwiając odpowiednie podparcie nawet najcięższych partii ciała. Ta warstwa odpowiadać będzie też za doskonałe dopasowanie do ciała, zapewniając komfort i odpowiednie podparcie. Czemu służą inne warstwy i jak wpływają na korzystanie z materaca?

Odczucie miękkości czy twardości a także skala podparcia będą się różnić w zależności od ilości warstw i rodzajów użytych pian.

Przy użyciu tych samych materiałów w innych proporcjach otrzymamy zupełnie inny produkt pod kątem wrażeń sensualnych i komfortu.

Przykładowo, w wypadku materaca Tempur Elite Firm Support warstwy materiałów rozkładają się następująco: 5, 5, 7.5 i 7.5 cm. Jeżeli szukasz twardego, lekko sprężystego materaca zobacz sam jak wygląda jego wnętrze: https://salonsnu.pl/materace-tempur/1172-materac-tempur-firm-elite-83105094.html. Materac ten w odczuciu jest twardy, zapewnia stabilne, komfortowe podparcie. Można porównać go z innym produktem tej samej serii: Tempur Firm Luxe Cool Touch. Chociaż wnętrze materaca tworzą te same piany, zastosowanie innych proporcji sprawia, że są inne w odczuciu.  Co więcej, oprócz samych właściwości pian termoelastycznych ważne są właściwości pokrowca. W wypadku wcześniej wspomnianego modelu, użyto wyjątkowej technologii Cool Touch która umożliwia regulowanie temperatury i pochłania nadmiar ciepła, zapewniając najwyższy komfort i higienę snu. Więcej o technologii Cool Touch w połączeniu z luksusowym materacem tempur znajdziesz tu: http://www.komfortsnu.pl/materace/kolekcje-materacow-tempur/.

Różnice, pomiędzy materacami poszczególnych serii, chociaż technicznie małe mają realny wpływ na poziom Twojego komfortu. Dlatego tak ważne jest przeanalizowanie swoich potrzeb przy wyborze materaca, który ma służyć nam następne dziesięć lat i dłużej. Skonsultuj swój wybór ze specjalistą by odnaleźć taki materac, który będzie idealnie odpowiadać na Twoje potrzeby. Materac Tempur to inwestycja we własne zdrowie i komfort na długie lata.

artykuł sponsorowany.