Ciekawe informacje

pies

Karmy Josera – dobra jakość i przystępna cena

Karmy Josera cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Producent działa już od wielu lat i dostarcza produkty dla zwierząt domowych. Każdy opiekun czworonoga znajdzie tutaj to, co spełni potrzeby pupila. Możemy liczyć na atrakcyjne ceny oraz bardzo dobrą jakość produktów. Nic więc dziwnego, że karmy Josera są tak cenione przez opiekunów psów. Czym cechuje się marka? Jakie zalety mają karmy tego producenta? Dlaczego są tak popularne w naszym kraju? O czym warto wiedzieć? Gdzie zakupimy idealną karmę dla psa?

Karmy Josera

Josera jest firmą rodzinną, która już od 70 lat zajmuje się wytwarzaniem wysokich jakościowo karm dla domowych zwierzaków. Właściwa dieta psa i kota zapewnia mu zdrowie i dobre samopoczucie przez długi czas. Zbilansowane pokarmy są bardzo ważne i muszą opierać się na witaminach, minerałach i odżywczych składnikach. Produkty Josera są poddawane kontrolom w laboratorium w Niemczech. Jakość jest ulepszana przez specjalistów – biologów, chemików i techników laboratoryjnych. Wszystko to sprawa, że Josera cieszy się dobrymi opiniami na rynku. Zakup karmy jest jednoznaczny z doborem wyrobu bezpiecznego i pełnowartościowego. Jest on dopasowany do potrzeb pupila. Szeroką ofertą znajdziemy na stronie https://lugers.pl/firm-pol-1623046325-JOSERA.html.

Szeroki wybór karm dla psów i kotów

W procesie produkcji karmy, producent stosuje jedynie naturalne, zdrowie i wysokie jakościowo składniki. Karmy nie zawierają w składzie aromatów, sztucznych barwników, organizmów modyfikowanych genetycznie, czy też konserwantów. Ponadto, nie są testowane na zwierzętach. Jak widać, firma każdego dnia stawia na naturalny skład produktów. Nie zapominajmy o zrównoważonym rozwoju. Josera w procesie produkcji wybiera zieloną energię, która pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Opakowania są tworzone z papieru i polietylenu, czyli materiałów przyjaznych dla środowiska. Nadają się one do recyklingu, co jest kolejnym atutem. Świadome decyzji marki sprawiają, że klienci chętnie zakupują karmy Josera. Firma aktywnie wspiera projekty i inicjatywy na rzecz ochrony naturalnego środowiska. Wyjątkowa jakość i szeroki wybór dają wiele możliwości.

Zakup karmy dla kota lub psa nie musi być trudnym zadaniem, Jeśli postawimy na wyroby Josera, zyskamy pewność najlepszej jakości. Nie zapominajmy o tym, że zakupu dokonamy w internetowym sklepie. Można tutaj skorzystać z pomoc sprzedawcy, na każdym etapie doboru karmy dla ukochanego pupila. Dzięki temu zadbamy o zdrowie i dobry nastrój zwierzaka.